środa, 20 kwietnia 2011

Perfumy


Uwielbiam, zresztą jak większość kobiet. Mężczyzn także choć pewnie z zupełnie innych powodów. Naszą słabość wykorzystują sprytnie kreatorzy mody i marketingowcy!Cudowne, cenne od zawsze. Używano ich już w starożytności. Miały najróżniejsze formy, przeważały jednak mazidła i olejki. Dziś stawiamy na utrwalenie alkoholem. Wciąż jednak pozostaje to zamiłowanie do cudownych aromatów, które kryje magiczna buteleczka.

Jeżeli mamy już wybrany zapach należy zawsze skraplać miejsca w których najbardziej pulsuje krew: skronie, szyję, nadgarstki. Innym popularnym sposobem jest wejście w rozpyloną mgiełkę zapachu która osiada na skórze i we włosach, cudowne uczucie, ale mam wrażenie, że drogocenne płyn nie trafi w całości na naszą skórę. Warto spróbować obu sposobów.


 Kreatorzy prześcigają się w kreacjach nie tyle zapachów co buteleczek i reklam. Pomysłowe reklamy, plakaty, filmy, zdjęcia, sesje poświęcone oddaniu tego, co znajduje się w buteleczce! jak oddać zapach na obrazku, coś tak ulotnego i zmysłowego? Nie można tego pokolorować. Jak oddać to, co nie jest widoczne tak, aby zachwyciło i sprzedało się jak najlepiej?

 Można sugerować się zatrudnioną do reklamy gwiazdą, ciekawą butelką ale radzę własnym nosem! Przede wszystkim nie na papierku ale na własnej skórze należy wypróbować zapach. nie na cudzej. na każdym bowiem perfumy pachną inaczej!
 Do moich ukochanych zawsze będzie należeć Chanel Chance. Ale już jakiś czas jestem pod trwałym urokiem Miss Dior Cherie. Chyba współgra z moja skóra bo pachnie właśnie tak jak ja tego potrzebuję i rozczula swoją słodyczą, w której chętnie się zanurzam.
Coraz częściej uosobieniem zapachu stają się znane kobiety, aktorki, piosenkarki, modelki. Zupełnie jak w książce Pachnidło! Uosobieniem zapachu jest istota go posiadająca.


 Jeżeli jednak chodzi o tworzenie flakoników, numerem jeden jest Lolita Lempicka. Po prostu małe klejnociki. zapach co prawda jeszcze do mnie nie przemawia, ale te małe arcydzieła zachwycają! Widać, ze stworzyła je kobieta. kokieteryjne, błyszczące i bajecznie kolorowe. Czyż nie są śliczne?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...