wtorek, 21 czerwca 2011

Olejki do włosów

Olejki dostępne są w cenie od 7 do 15 zł.
 Do tej pory udało mi się wypróbować trzy olejki do włosów. Dwa pierwsze z Planet Spa Avon. najlepiej nagrzać je trochę, nawet w kąpieli. Szybko się rozprowadzają i bardzo ładnie pachną. Delikatnie puszą włosy! Takie przynajmniej odniosłam wrażenie. Ale nie ma jakiś większych problemów jeżeli chodzi o różnego rodzaju alergie. Mam skłonność do podrażnień, zwłaszcza przez kosmetyki, ale te olejki działają delikatnie. Skutki, czyli efekty też są bardzo delikatne. Polecam osobom, które mają delikatne włosy! Oliwkowy olejek na pewno zostanie u mnie na dłużej!
Olejek dostępny jest w internecie w cenie 20- 30 złotych.
Wykorzystałam całe dwie butelki! Przed użyciem należy rozgrzać olejek, ponieważ wewnątrz jest on w konsystencji stałej. Olejek ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Starcza na naprawdę długi czas. Jedna ciekawa rzecz to, że dodatkowo zawiera hennę, co także wpływa korzystnie na kondycję włosów farbowanych. Olejek kokosowy wmasowywany w skórę głowy chroni przed wypadaniem włosów. Jest jeden minus, jeżeli chodzi o moje włosy. Potwornie mi plątał włosy. Aktualnie używam olejów z własnych mieszanek, ale ten kosmetyk można zatwierdzić jako kompleksowy. Nie potrzebuje żadnych dodatków!

1 komentarz:

  1. U mnie dziś pojawiła się recenzja o olejku firmy Dabur - Amla (z tej samej z której jest Vatika). Dla mnie jest rewelacyjny - muszę jeszcze wykorzystać Vatikę i zobaczyć efekty ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...