niedziela, 12 czerwca 2011

Stenders Kosmetyki naturalne

Stenders jest u mnie kosmetykiem niezastąpionym. Pierwsze produkty z tej firmy dostałam w prezencie od męża. Są cudowne i naturalne. Firma produkuje wysokiej jakości kosmetyki do kąpieli i ciała. Kosmetyki Stenders są wyrabiane ręcznie, łącząc w sobie siłę życiową natury i wiedzę ze starych receptur. Produkty wrabiane są ręcznie  przy użyciu naturalnych składników: oleli, wyciągów roślinnych, suszonych roślin, olejków eterycznych, wosku pszczelego.

Do moich ukochanych należą Masło do ciała o zapachu różanym, płyn do kąpieli różany i takie samo mydło- różane. Zapach jest intensywny i naturalny. Najważniejsze, że produkty nie zawierają szkodliwych substancji. Sieciówka jest w niemal każdej galerii handlowej w Poznaniu. Kosmetyki nie tylko doskonale pielęgnują skórę ale przede wszystkim wpływają swoimi cudownymi zapachami na zmysły.Pianka do kąpieli wzbogacona wyciągiem z owoców rokitnika
i tataraku. Ekstrakt z rokitnika zwyczajnego jest bogaty w witaminę C i leczy otarcia skóry. W czasach starożytnych rozrzucano posiekany tatarak na podłodze aby pachniał nim cały dom – do kąpieli dodaje się go w celu zregenerowania sił. Pianka nie zawiera parabenu. Co ciekawe wystarczy odrobina na całą wannę piany. nie wiem od czego to zależy, czy gdzieś to w naszych genach jest zapisane, ale od małych dzieci do dorosłych ludzi- uwielbiamy pianę, zwłaszcza pachnącą!
Mydło różane.
Wzbogacone ekstraktem z  owoców rokitnika zwyczajnego, który bogaty jest w witaminę C i posiada właściwości antyseptyczne. Doskonale myje, bardziej używam jako żel pod prysznic.
Płynne mydło nie zawiera parabenu.

Masło różane. Odżywia( zawiera masło z mango, shea, oleju jojoba i ylang-ylang), nawilża i natłuszcza każdy rodzaj skóry, w szczególności skórę suchą( olej różany, drzewo sandałowe). Stosować do masażu po kąpieli wodnej i słonecznej. Nie zawiera oleju mineralnego, BHT, PEG, sztucznych barwników i konserwantów. Używam zwłaszcza na noc, aby odżywić ciało. Masło andaje się również do masażu!
Tego ostatniego nie posiadam jeszcze, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...