piątek, 20 stycznia 2012

Hair band Ozdoby do włosów- Opaski sztywne

Ostatnio przyglądałam się całej masie ozdób do włosów. Mam ogromną słabość do uroczych opasek. Tych z wielkimi i małymi kokardami, lekko błyszczących a le i matowych. Wprost nie mogę się im oprzeć, nawet gdy wyglądam w nich nieco dziecinnie. mam na myśli opaski sztywne, czyli od plastykowych, przez usztywniane drutem. Rzecz jasna plastykowe są lżejsze i wygodniejsze ale nie zawsze tak śliczne jak druciane czy metalowe (które na nieszczęście wbijają się w skórę głowy).
 Początkowo opaska, miała zwyczajnie podtrzymywać włosy,  ale szybko stała się najważniejszą ozdobą, do której fryzurę się dopasowuje. Oczywiście wszystko zależy od kształtu naszej twarzy i wielkości ozdób.


 Osobiście najbardziej przepadam za cudownymi opaskami z materiałem i kokardami. jest w nich coś dziewczęcego i uroczego.Od mojego męża dostałam w prezencie cała gamę kolorów opasek z kokardami. Wielkość kokard, kształt także są ważne.


 W swojej kolekcji posiadam także te bardziej urozmaicone. Na powyższym zdjęciu piękna ozdoba z kwiatem. Wcale nie musi być droga. W H&M kosztowała 5 zł. Wspaniale się sprawdza na letnie przyjęcia, śluby i wesela:)
 Opaski to nie tylko dziecięcy gadżet. odpowiednio dobrany kolor i kształt sprawdzi się na każdej głowie. Mamy przecież klasyczne, delikatne paseczki w różnych kolorach, ozdoby  jak kwiat po szalone kokardy. Wybór jest naprawdę duży! Lubicie opaski do włosów?

2 komentarze:

  1. uwielbiam opaski :D zwłaszcza te z kokardkami :) co prawda z opaską na głowie, to już w ogóle nie wyglądam na moje 21 lat, ale co mi tam ;) lubię to noszę :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam opaski a te są naprawdę przesłodkie:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...