poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Wiosenne kuracje

Wcale nie trzeba się aż tyle natrudzić, żeby po zimie odmłodzić skórę i dodać jej witalności. Wystarczy odpowiednie nawilżenie. Ale żeby to dobrze zrobić należy dokładnie złuszczyć martwy naskórek. Zalega go na wiosnę więcej, ponieważ szybciej się złuszcza niż w zimie!
Najlepszy i cenowo najbardziej opłacalny peeling
Przy cerze mieszanej, pojawiają się wypryski i złudzenie, że jest bardziej tłusta. najgorsze co możemy zrobić to przesuszyć ją jeszcze bardziej! Skóra potrzebuje dokładnego oczyszczenia, peeling gruboziarnisty może nie wystarczyć, dlatego wszelkiego rodzaju peelingi enzymatyczne dostępne w aptekach mogą służyć pomocą. Warto skorzystać też z soli peelingujących do całego ciała! Polecam, są rewelacyjne.Nie trzeba już używać po takiej soli balsamu, gdyż olejek zawarty w kosmetyku natłuści i odżywi skórę!
Cudowny peeling solny, złuszcza i nawilża!
Sprawdzone serum, warto!
Na dekolt, szyję i twarz warto zastosować serum nawilżające ( przeznaczone jest tylko na noc!!!). Na dzień może my użyć kremu matującego- ale jednocześnie nawilżonego. Warto zainwestować także w witaminy! A+ E, kapsułki dodadzą nam wewnętrznego nawilżenia. Nasze owoce to wciąż jedna tylko sztuczniaki, dopiero sezon przed nami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...