środa, 20 lipca 2011

ONE LOVELY BLOG AWARD


Dziękuję Idalii za nominację:)  To bardzo miłe:) Zapraszam na kosmetyczne szaleństwo także na jej blogu!
 
Zasady:

- Skopiuj i wklej logo na swoim blogu
- Napisz o sobie 7 rzeczy
- Nominuj 16 innych cudownych blogerów (nie można nominować blogera, który wam przyznał nagrodę)
- Podziękowania i link blogera, który przyznał wam tę nagrodę
- Napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji :)


7 rzeczy o mnie:

1. Uwielbiam kosmetyki, chyba jak większość kobiet i wydaje mi się, ze nie mogłabym bez nich się obejść. Nie mam tu na myśli jedynie kupionych tubek, pudrów i buteleczek ale także tworzenie olejowych mieszanek, maseczek przy użyciu owoców, warzyw i płatków. Uwielbiam się w tym babrać i te naturalne kompozycje testować na sobie!
2. Najbardziej relaksuje mnie gorąca kąpiel. Uwielbiam magiczne ilości piany, olejków czy nawet soli i ten cudowny relaks. Zazwyczaj jestem w biegu, szybki prysznic i spać ale kiedy tylko mam okazję mogłabym leżeć tak przynajmniej godzinę! Nawet czytać gazetę lub ksiażkę w wannie.
3.Najukochańszym flakonikiem perfum jest dla mnie Miss Dior Cherie. Pierwsze kupiłam na prezentacji nowego zapachu Diora a potem już nie mogłam się z nimi rozstać. Towarzyszą mi w najpiękniejszych momentach mojego życia, ze ślubem włącznie. Mąż zaakceptował moja fascynację i regularnie dostarcza mi flakonik tego cudownego eliksiru! Kolejny z tej dziedziny jest Chanel Chance- zapach nieśmiertelnej elegancji i zmysłowości. Pozostałe zapachy dopasowuje do humoru i okazji.
4. Kocham jeść! Może to dziwne, bo raczej należę do osób szczupłych, ale naprawdę lubię jeść! Ostatnio pokochałam marcepan, nie tylko w klasycznej formie. Miałam okazję spróbować kuleczek pomarańczowych i aż mi trudno uwierzyć, że zjadłam całe pudełko. Podobnie nie mogę oprzeć się nadziewanym ciasteczkom i czekoladzie z bakaliami. Słodycze to moja ogromna słabość! Uwielbiam meksykańskie potrawy robione przez mojego brata, chińskie eksperymenty mojej siostry, kuchnię wegetariańską mojej mamy, kuchnię teściowej, ogórki dziadka, wszystko co ugotuje mój mąż!!!! i owoce w każdej postaci i formie, rzecz jasna w ilościach hurtowych! JA WCIĄŻ PRACUJĘ NAD GOTOWANIEM, CO CZASAMI PREZENTUJĘ NA BLOGU!
5. Jestem strasznie uparta, zwłaszcza jeżeli chcę czegoś, gotowa jestem dążyć do tego ze wszystkimi możliwymi poświeceniami. Dlatego wydaje mi się, że jestem bardzo pracowita. Na założone cele naprawdę dzieżko pracuję i dostaje szału kiedy ktoś uważa, że dostałam coś za darmo. Nic nie ma za darmo! I tu pojawia się problem- wpadam szybko w pracoholizm!
6. Książki są dla mnie ...uzależnieniem. Uwielbiam czytać. Nie zawsze pozwala mi na to czas, ale kiedy tylko mogę zjadam całe tomy z różnych dziedzin. Nawet nie wliczam tu setek stron czasopism, które połykam jak przekąski. uwielbiam zapach świeżo wydrukowanej książki a z czcią i bogobojnym strachem odwracam pożółkłe stronice starych egzemplarzy i przedzieram się przez gąszcze najróżniejszych informacji. jestem strasznie ciekawska i czytam nawet kilka książek na raz!
7. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. To chyba moja największa fascynacja. W dzieciństwie dużo się przeprowadzałam z rodzicami, co kilka lat inne miasto. poznałam wielu różnych ludzi i wiele cudownych miejsc. Weszło mi to w krew. Gdy tylko mogę, meczę mojego ukochanego aby wyruszył ze mną w kolejną wyprę. Jest tyle fascynujących miejsc, których jeszcze nie widziała, a które warto zobaczyć- nie tylko za granicą naszego kraju!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...