poniedziałek, 18 lipca 2011

Purple bridal bouquets


 Nowe ujecie kolorystyki pięknych bukietów i aranżacji ślubnych. Nie mogę się wprost oprzeć kwiatom, które chyba w najdoskonalszy sposób służą jako inspiracje do makijażów, strojów czy zapachów.  Oto kilka ciekawych kompozycji w wyrafinowanych odcieniach fioletu. Nie ma nic piękniejszego niż kwiaty- oprócz zadbanej kobiety, oczywiscie. Mogłabym codziennie dostać kwiaty, bukiety i nigdy by mi się to nie znudziło. Nic dziwnego, ze mam problem, żeby się z nimi rozstać. Wolę je ususzyć, niż wyrzucić. Podobnie mój parapet wygląda na nieco przepełniony, ale kocham każde z tych doniczkowych cudeńków! uwielbiam kwiaty, to chyba jakaś taka moja delikatna obsesyja.
 Bukiet świeżo zerwanych łąkowych kwiatów- takie ma się wrażenie, naturalności. Jednak nie ma w tym bukiecie nic przypadkowego, żaden z tych kwiatków nie rośnie sobie dziko na polskiej łące. Oto kreacja, niczym doskonała kompozycja stroju, naturalnie ale zaplanowane i dopasowane co do szczegółu ( choćby perełki w białych stefanotisach)
 Bukiet ślubny? Czemu nie? Bukiet druhny? Także, ale równie dobrze bukiet romantyczny dla ukochanej:) Słodki i delikatny, fiolety, wrzosowe odcienie i bladziutki róż.
 Wyjątkowy bukiet. Fioletowe róże sprawiają wrażenie stworzonych z lukru, na tort, podobnie jasnozielone wypełnienie. Chciałoby sie schrupać ten bukiecik.

 Te intensywne barwy świetnie się ze sobą komponują. Natura wiedziała dokładnie co robi. Intensywny fiolet z jaskrawą, energetyczną zielenią. Ciekawe jak przekomponować to w ubrania? zapowiada się interesująca próba stylizacji.

Przepiękny, wyjątkowy, delikatny a jednocześnie egzotycznie tajemniczy. Tak też wyobrażam sobie osobę, która miałaby ten bukiet posiadać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...