wtorek, 23 sierpnia 2011

Kuracja parafinowa do stóp

Oto kolejna część pielęgnacji stóp. Silne nawilżanie i natłuszczanie! A do tego nie ma nic lepszego niż maski to stóp. Na rynku dostępne są liczne kuracje parafinowe- które zmiękczają stopy ale również nawilżają i odżywiają skórę. Niezbędne do tego oprócz samego kosmetyku są skarpetki bawełniane, najlepiej kupić specjalne w drogerii, dodatkowo posiadają włókna, które pozwalają skórze oddychać.

Odkąd zobaczyłam ten kosmetyk, bardzo się wahałam. Koleżanka dała mi tubkę do wypróbowania do domu i od tej pory nie mogę się bez niej obejść.

Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Parrafin Hand & Foot, Cudowna kuracja parafinowa do stóp. Do rąk rzadziej jej używam. Uwielbiam zapach serii Śródziemnomorskiej!

 • Konsystencja gęsta, jak przystało na kosmetyk z parafiną! ładnie się nakłada, ale zaskoczyło mnie, że tak szybko się wchłania, wiec należy nałożyć trochę większą ilość kosmetyku! 

 • Zapach jest bardzo ładny, śródziemnomorski jak cała seria. 

 • Kosmetyk nie podrażnia! jest delikatny a jego działanie mogłoby być nawet mocniejsze! Może dlatego, że mam wyjątkowo oporne stopy na zmiękczenie! Potrzebuję chyba troszkę silniejszego działania, ale kosmetyk bardzo lubię.

 • Ładnie zmiękcza i natłuszcza skórę ( jak wspomniałam, moją trochę mniej). Kosmetyku się nie zmywa, tylko po tych 10 minutach w ciepłym ręczniku ( Kuracje parafinowe to rodzaj maski do stóp) wyciera się nadmiar ręcznikiem. Stopy są nawilżone, odżywione a skóry nie trzeba dodatkowo balsamować! 

 • Dodatkowo kosmetyk łagodzi zmęczenie stóp i świetnie odpręża i relaksuje!

  Cena od 20- 25 złotych. Czasem dużo taniej kosztuje w promocji!

4 komentarze:

 1. ja lubię maseczki z tej serii

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam z tej serii kilka kosmetyków i są całkiem w porządku;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że to niedobrze, ale ja aż takiej wagi nie przykładam do pielęgnacji stóp. Jedynie od czasu do czasu zrobię peeling i nałożę krem. Leniuszek ze mnie ;P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha ja podobnie jak zielona. Peeling raz na rok i czasami kremuje. ;p

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...