wtorek, 9 sierpnia 2011

Wyprawa w Bieszczady - Podkarpacie


Jedno z najpiękniejszych miejsc jakie widziałam w naszym kraju. Urlop w Bieszczadach- naprawdę warto skorzystać.
Tutaj Zapora w Myczkowcach! Przepiękne tereny i zapierające dech w piersiach widoki, to nie Włochy czy Francja ale jak najbardziej nasza piękna, nie do końca odkryta Polska. Podkarpacie, to jedno z najcudowniejszych miejsc, które miałam okazję zobaczyć!
Pogoda była cudowna, wrażenia niezapomniane.
Widok na San, w Sanoku, z podwórza zamkowego. Tuz za zabytkiem stały kilkupiętrowe bloki- życie zwykłe. Fajnie mieć taki widok z okna!
Rynek w Sanoku, śliczny, zadbany, otoczony uroczymi sklepikami i kawiarniami.
punkty widokowe często bywały ukryte wśród drzew!
Tama w Solinie. Miejsce, do którego przyjeżdżają chyba wszyscy turyści. pewnie ze względu na liczne hoele, ale również uzdrowiska!
Tama Solińska to nie tylko przejście ale również cała masa atrakcji, rowery wodne, kajaki, łódki ale również całkiem fajna plaża!Nie zabrakło również pierwszego dnia deszczu! Ale nic nie szkodzi, bo po 8 godzinach podróży ( 700 km z Poznania) i tak większość czasu  musieliśmy odespać!

7 komentarzy:

 1. Miło słuchać takich zachwytów nad terenami, gdzie się wychowałam :) pozdrowienia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje piękne Bieszczady ;) tęskni mi się za tym krajobrazem, tak nie daleko miałam do Soliny. Bardzo się cieszę, że podobało Ci się tam. Warto odwiedzić jeszcze te bardziej górzyste tereny - Połoniny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale tam pięknie , woda, góry- cudnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam już tam, piękne widoki

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło słyszeć, że Podkarpacie tak Ci się spodobało. Ja mieszkam tu na co dzień i Bieszczady też są mi bardzo bliskie, tam inaczej płynie czas:) Uwielbiam te miejsca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że jesteś z Poznania- ja miałam okazję niedawno pierwszy raz odwiedzić to miasto, wiele nie pozwiedzałam, niestety nie było okazji, ale Rynek też macie tam piękny!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...